Zvlhčovače s vysokým výkonom a ekonomickou prevádzkou do väčších priestorov pre domáce, kancelárske a priemyselné použitie.

ZVLHČOVAČ VZDUCHU WD 600

Profesionálny zvlhčovač vzduchu so studeným vzduchom. Zvlhčovač má robustný kryt, bez údržby, veľmi tichý chod, 2 rýchlostné stupne ventilátora, hygienický (odparovanie studeného vzduchu), dodatočná UVC dezinfekcia vody.

Zvlhčovače série WD pre svoje technické riešenie nevyžadujú úpravu vody. To znamená, môžete používať aj tvrdú vodu.

WD-450

Zvlhčovač  v základnej verzii s vysokým výkonom a jednoduchou prevádzkou. Zabudovaným nastaviteľným hygrostatom na dosiahnutie požadovanej  vlhkosti v miestnosti  a automatické vypnutie po dosiahnutí požadovanej hodnoty. Dvojstupňový ventilátor pre vyšší  výkon a nižší hluk. Nádrž na vodu má kapacitu až 34 litrov. Mobilný- pohyb na kolieskach.

WD-Mileta / WD-B7200 vysokotlakový rozprašovač

Vysokotlakový zvlhčovač vzduchu pre priemyselné využitie. Má robustnú konštrukciu a jednoduchú obsluhu. Dosahuje vysoký výkon pro nízkej spotrebe elektrickej energie. Je vhodný na zlhčovanie betónových plôch. Na stavbách sa využíva aj na znižovanie prašnosti. Ľahké a nenáročné premiestnenie vďaka zabudovaným kolieskam.

Priemyselné zvlhčovače

WD Kelanmaximálny zvlhčovací výkon240 liter / deň
WD Noreamaximálny zvlhčovací výkon600 liter / deň
WD Chieramaximálny zvlhčovací výkon21300 liter / deň